עליה לישראל

עליה לארץ ישראל היא חלום עבור יהודים רבים ברחבי העולם. המדינה שמקבלת את פני העולים בזרועות פתוחות ומציעה להם הזדמנות להתחיל מחדש במקום חדש ומרגש. קבלת ההחלטה לעלות עלולה להיות קשה. עם כל הדרישות והנהלים השונים, זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. לכן יצרנו את המדריך הזה! בו תמצאו את כל מה שצריך לדעת על עלייה לישראל מארצות הברית, בריטניה, צרפת, קנדה או כל מדינה אחרת. אנו נספר לכם מה נדרש מכם, מה האפשרויות העומדות בפניכם וכיצד להפוך את התהליך לחלק ככל האפשר. אז בין אם אתם רק מתחילים במסע שלכם ובין אם אתם כבר בתהליך של הגירה, המדריך הזה יעזור לכם בכל שלב!

מדיניות חוקי הגירה של ישראל

מדיניות ההגירה הישראלית הנוכחית מבוססת על חוק השבות, המאפשר לכל יהודי לעלות לישראל ולקבל אזרחות. עם זאת, ישנם כמה חריגים לכלל זה. לדוגמה, אם אינך יהודי או אם יש לך עבר פלילי, ייתכן שלא תהיה זכאי לעלות למדינה. הדרך הטובה ביותר לברר אם אתה זכאי היא לפנות לעורך דין הגירה.

איך לעלות לישראל?

עליה לישראל מארצות הברית דורשת בדרך כלל 3 שלבים:

  1. הצעד הראשון בעלייה לישראל הוא קבלת ויזה. אם אתם מגיעים מארצות הברית, תצטרכו להגיש בקשה לוויזת תייר. ניתן לעשות זאת דרך שגרירות ישראל או הקונסוליה בארץ הולדתך. התהליך בדרך כלל די פשוט וניתן להשלים אותו תוך מספר שבועות. לאחר קבלת הויזה, תוכל לשהות בא"י עד 90 יום.
  2. לאחר קבלת הויזה, השלב הבא הוא להתחיל בתהליך של הגשת בקשה לתושבות קבע. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא למלא טופס בקשה. ניתן לעשות זאת באופן מקוון או דרך הקונסוליה הישראלית במדינת הולדתך. לאחר מילוי הטופס, יהיה עליך להגישו, יחד עם כל המסמכים הנדרשים, למשרד הפנים הישראלי.
  3. השלב האחרון בעלייה הוא קבלת אזרחותך. ניתן לעשות זאת על ידי השלמת תקופת שירות צבאית או על ידי מגורים בישראל לפחות שלוש שנים. לאחר שתעמוד באחת מהדרישות הללו, תוכל להגיש בקשה לאזרחות ישראלית.

אנו מקווים שמדריך זה עזר בהסבר תהליך העלייה לא"י. אם יש לך שאלות נוספות, אנא אל תהסס לפנות אלינו! נשמח לעזור לך בדרך לעלייה לארץ.

עורך דין הגירה ישראל

פנה לעורך דין הגירה בישראל שיסייע לך בתהליך העלייה לישראל. עורך דין הגירה יכול לסייע לכם בניירת, בדרישות ובנהלים הכרוכים בעלייה לישראל. הם גם יכולים לעזור לך אם יש לך שאלות כלשהן או שאתה זקוק לסיוע לאורך הדרך. פנייה לעורך דין הגירה היא דרך מצוינת להתחיל את המסע שלך לעלייה לארץ.

עליה לישראל – נוטריון לתרגום מסמכים

במהלך תהליך עליה לישראל, תידרשו בדרך כלל להציג מסמכים רשמיים מתורגמים לעברית. את המסמכים יש להציג כשהתרגום מאושר ע"י נוטריון מוסמך. אישור זה נקרה תרגום נוטריוני.

שירות של תרגום נוטריוני תוכלו לקבל במשרד "דה בסט נוטרי". משרדנו מעניק הנחה, כאשר הוא גובה רק על האישור הנוטריוני לפי מחירון נוטריון של משרד המשפטים, ואינו גובה על התרגום.

צור קשר
על הכותב

משרד "דה בסט נוטרי" חרת על דגלו שירות מהיר,  נוח ואמינות בלתי מתפשרת.

תלחצו על "צור קשר" וגם אתם תיהנו מחוויית שירות שלא הכרתם.

באותו נושא